Tercih Rehberi E-Posta EBYS ÖBS Blackboard Akademik Takvim

ARAMA SONUÇLARI

☰ Menü

Öğrenim Olanakları

Eğitim-Öğretim de öğrencilerini merkeze koyan bir anlayış içerisinde günümüz ve geleceğin teknolojik alt yapısını en kısa sürede üniversite bünyesine katarak mesleki anlamda öğrencilerimizi hayatın hazırlıyoruz.

                                                                                                                                                                 

BAŞARILI AKADEMİK KADRO

Alanlarında son derece başarılı öğretim üyelerimiz eşliğinde yarınlara emin adımlarla ilerleyeceksiniz.

TAM DONANIMLI LABORATUVARLAR

 Öğrencilerimiz teoride elde ettikleri bilgileri en yeni teknolojik cihazlarla donıtılmış laboratuvarlarımızda uygulamaktadırlar.

ÖĞRENCİLERİMİZİN ARAŞTIRMA PROJELERİNE TAM DESTEK

Üniversitemiz öğrencilerine özgün çalışmalarına imkanlar tanıyarak bir çok farklı projede yer almalarını ve ulusal-uluslararası başarılar elde etmelerini sağlamaktadır.

Üniversitemiz öğrencilerinin sosyal ve kültürel açıdan gelişimlerini sağlamak için çeşitli faaliyetler yürütmektedir. Bu sorumluluk duygusuyla hareket ederek öğrencilerimizin boş zamanlarını değerlendirmeleri ve kültürel faaliyetlere katılmalarını sağlamak için Üniversitemizde öğrenimlerini sürdürmekte olan öğrencilerimizin ders dışı zamanlarını en verimli şekilde değerlendirmelerini, kültürel ve sanatsal faaliyetlere katılmalarını ön plana çıkarmalarını sağlamak amacıyla Dairemiz bünyesinde çeşitli öğrenci toplulukları ve kulüpleri kurulmuştur.