Tercih Rehberi E-Posta EBYS ÖBS Blackboard Akademik Takvim

ARAMA SONUÇLARI

☰ Menü

Ulaşım

Kampüsümüz şehir merkezinde olup Ülkemizin en önemli kış sporları merkezlerinden biri olan Palandöken kayak merkezine 10 dk. mesafede ve Doğu Anadolu'nun en büyük alış veriş - eğlence merkezinin hemen yanında bulunmaktadır. Ayrıca Havalimanı'na 9 km, Otogar'a 6 km mesafededir.

Üniversite kampüsümüze şehrin tüm noktalarından şehir içi toplu taşıma araçları ile çok kısa sürede ulaşabilmeniz mümkündür. Aşağıdaki listede kampüsümüze gelen Erzurum şehiriçi toplu taşıma hat bilgileri yer almaktadır.

Üniversitemiz öğrencilerinin sosyal ve kültürel açıdan gelişimlerini sağlamak için çeşitli faaliyetler yürütmektedir. Bu sorumluluk duygusuyla hareket ederek öğrencilerimizin boş zamanlarını değerlendirmeleri ve kültürel faaliyetlere katılmalarını sağlamak için Üniversitemizde öğrenimlerini sürdürmekte olan öğrencilerimizin ders dışı zamanlarını en verimli şekilde değerlendirmelerini, kültürel ve sanatsal faaliyetlere katılmalarını ön plana çıkarmalarını sağlamak amacıyla Dairemiz bünyesinde çeşitli öğrenci toplulukları ve kulüpleri kurulmuştur.